Вивчити польську мову досконало можна тільки в Польщі

У кожного українця, який прийняв рішення вивчити польську мову є для цього власні причини і аргументи. Одним знання мови необхідні для працевлаштування на роботу, так як працівники з хорошим знанням польської мови завжди затребувані у роботодавців. Хтось планує отримати в Польщі вищу або середню освіту. Є категорія людей, яка вчить польський заради інтересу, як хобі або захоплення. Деяким людям недостатньо знань, які вони отримують при самостійному вивченні мови або на курсах у себе на Батьківщині, і тоді вони відправляються до Польщі, щоб вивчити польську досконало. Для таких людей мовні курси в Польщі будуть ідеальним варіантом, щоб втілити свою мрію в реальність.
Центр польської мови та культури в Києві https://slavic-center.com.ua/uk/kursi-polskoi-movi-v-kiyevi/ регулярно набирає слухачів на мовні курси в Польщі. Протягом багатьох років українці вдосконалюють і підвищують свої знання на інтенсивних курсах по короткостроковій програмі або річному курсу польської мови.
У дітей і підлітків є можливість вивчати мову в літніх школах і таборах поєднуючи навчання з активним відпочинком. Спілкування ведеться тільки польською. Заняття проводять носії мови. З молодшими групами дітей займаються спеціально навчені фахівці, які вміють працювати з дітьми і ведуть навчання в ігровій формі. У вільний від навчання час діти мають можливість займатися різними видами спорту і командними іграми, відвідувати екскурсії та знайомитися з визначними пам'ятками, побутом, культурою, традиціями Польщі. Не буде нудно і ввечері біля багаття або на дискотеці.

Про переваги річних мовних курсів в Польщі


Кращим місцем для вивчення польської мови є сама Польща. Перебуваючи в новому мовному середовищі людина змушена адаптуватися до розмовної мови в стислі терміни. Постійна практика спілкування з носіями мови і знання отримані в процесі навчання на курсах допоможуть оволодіти польською досконало. Крім того:
  • Для української молоді річні курси є одним з методів легального переїзду в Польщу.
  • На період навчання в оперативні терміни оформляється студентська віза, причому відмови в отриманні візи зустрічаються вкрай рідко.
  • Річні мовні курси дають право довгострокового перебування на території Польщі.
  • У вільний від навчання час можна подорожувати країнами Європейського союзу і Шенгену.
  • Після закінчення навчання видається сертифікат про рівень знань польської мови.

Але не все так гарно. Якщо людина не відвідує заняття і фактично не займається навчанням, то його віза може бути анульована і його депортують з країни.

Похожее

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.